O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 1994. Od roku 1999 sa prevádzka stavebnín nachádza na adrese Železničná 2 v Brezne (vedľa hlavnej železničnej stanice) a prevádzkuje predaj na rozlohe cca 2 500 m2. Úmyslom založenia firmy, bolo poskytovať širokú ponuku stavebného materiálu. Zaoberáme sa teda predajom stavebného materiálu a čo sa týka kompletných stavebných materiálov a stavebných systémov  je naše zameranie širokospektrálne – zásobujeme stavebné firmy ako aj koncového zákazníka. Ponúkame širokú škálu stavebného materiálu, ktorú sa stále snažíme rozširovať, pričom patríme medzi popredných predajcov stavebného materiálu v breznianskom okrese. U nás nakúpite kompletný sortiment stavebných materiálov od základov až po strechu.

Veríme, že v našej ponuke nájdete produkt, ktorý vyhovuje Vašim očakávaniam a budeme Vás môcť v krátkom čase privítať v našej predajni. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

Služby:

  • Predaj stavebného materiálu – Vybrať si môžete zo širokého sortimentu stavebných materiálov.
  • Predaj stavebného náradia – V našej predajni ponúkame aj predaj základného stavebného náradia.
  • Odborné poradenstvo – Naši zamestanci Vám vždy radi a ochotne poradia.
  • Platba kartou – Platba kartou na pokladni je samozrejmosťou.
  • Doprava a výkladka hydraulickou rukou – Tovar Vám dopravíme na Vami určené miesto s možnosťou zloženia hydraulickou rukou.
  • Objednanie tovaru telefonicky – Tovar si môžete objednať aj telefonicky – platba prebieha pri dovoze tovaru.